0_1YZbOC7LwМи дуже раді, що нас фотографував саме Володя. Нам сподобалося все від першої зустрічі і до кінцевого результату, тобто фотографій.Їх неможливо дивитися без емоцій!! Після нашого весілля вже пройшло два роки, а я кожен раз помічаю щось нове і цікаве в цих фотографіях. Ми майже не мали часу на фотосесію,
в нас не було дозйомки, але в наших фотографіях стільки виловлено почуттів і емоційн! Чесно кажучи, ми не очікували, що це буде так круто. Дякуємо дуже Володі і рекомендуємо іншим! Ніна і Андрій

0_1YZbOC7Lw
Дякуємо за чудові фото.
Це не просто світлини, а хмари емоцій.
Вміння передавати атмосферу на фотогрфії підкорило.
Ліля і Володя


Дуже вдячна Володимиру за неймовірну роботу. Мені було дуже легко і приємно працювати з Вами. Особливо сподобалось різноманітність підходів щодо фотосесій, підказки стосовно образу та місця проведення, так як, чесно кажучи, ідей у мене не було. Все було виконано швидко і досконало. Навіть не знаю, що б я без Вас робила :)
Світлана і Микола

0_1YZbOC7Lw

Мені пощастило не один раз мати справу з Володею, тому багато можу наговорити :) Люблю живі кадри, і його фото – саме такі. Володю, ти нереально крутий! Твоя робота безцінна, бо, дивлячись на фото, помічаєш, що не упущена жодна емоція:)


Я рада, що ми не помилилися з вибором весільного фотографа, знайомство з яким переросло в дружбу! Наші весільні фото – це не модні тенденції, а перш за все найцінніші моменти! Кожна фотографія розповідає свою історію, і хочеться переглядати і через рік, і через два, і через енну кількість років. І ще з Володею дуже легко знайти психологічний контакт. Саме такого фотографа ми шукали, дякуємо!

0_1YZbOC7LwЯк тільки я виклала фотографії у соцмережах, мене просто замучили питаннями про нашого весільного фотографа. Володя поєднує в собі професіоналізм, відданість справі і просто хорошу людину, його роботи – це шедеври, якими ви будете любуватись ще довго-довго... Фотографія – це пам'ять на все життя, а отже, не думайте, а замовляйте найкращого фотографа Львова :) Особисто від себе бажаю процвітання і розширення географії твоїх зйомок. І ще раз Безмежне Дякую!!!


Не вистачає слів, щоб висловити нашу вдячність цьому фотографу!!! Це справжній професіонал, який здатен відтворити всі найприємніші, найхвилюючіші та найщасливіші моменти, які бувають один-єдиний раз у нашому житті!!! Володя, дякуємо тобі за те, що ти назавжди зміг зберегти та відтворити кусочок нашого життя – наше весілля!!!!!!!! Ти НАЙКРАЩИЙ!!!!!!!!!!

0_1YZbOC7Lw

Чудовий, веселий фотограф, хороші ідеї, красиві фото! Згадую наше весілля і кожну фотографію, було кльово :) Бажаю багато нових робіт, веселих моментів і незабутніх вражень як тобі, так і всім, хто працюватиме з тобою!!!!!!


Дуже хороший фотограф, який знає і любить свою роботу та щиро радіє кожному вдалому кадру. Творчий підхід до роботи надихає та захоплює і робить кожну вашу особливу мить неповторною. Фотографу вдається зловити найдорогоцінніші моменти та емоції. Креативність Володимира захоплює, оскільки він може побачити хороший кадр в неочікуваних місцях та зробити все для того, щоб він вийшов чудовим. Володимир також дав нам багато хороших порад стовно організації весілля та вибору відеоператорів, що зробило підготовку весілля легкою та захоплюючою. Під час фотосесії і тих неймовірних старань Володимира ми зрозуміли, що фотографування для нього – це не просто робота, а покликання, захоплення та стиль життя. Від щирого серця рекомендую Вам Володимира Кривецького як фотографа, бо я переконана, що він зробить Ваше святе незабутнім.

0_1YZbOC7LwВолодя чудовий фотограф!!! Він вміє знайти підхід до кожного і вловити саме емоції! Була неодноразово на весіллях, які він знімав, і скажу – з ним легко працювати, все дуже невимушено. Радила багато раз тебе, і всі були просто в захопленні від тебе як від фотографа так як від людини, що теж дуже важливо. Якщо ви досі вагаєтесь з вибором фотографа, то це саме та людина, яка зможе передати ваш день якнайкраще та дати влучні поради! Творчих успіхів,багато ідей та вдячних клієнтів!!!


Надзвичайно раді, що обрали Володю нашим весільним фотографом! Побачивши його роботи, ми відразу захотіли і собі таких фото ))) Адже кожен кадр передає купу емоцій, переглядаючи їх ми ніби знову переносимось в НАШ день, переживаємо ті хвилюючі моменти...
Крім того, дуже веселий, креативний і просто мегапозитивний Володя весь день підтримував нас, підказував, допомагав...
Дякуємо тобі, що був з нами в день нашого весілля і зафіксував найкращі миті на фото!!!

0_1YZbOC7LwА мені пощастило два рази попрацювати з Володимиром! Два весілля... два альбоми... хоч і молоді ті самі) Але альбоми різні! Володя до кожного весілля має свій підхід! Фотографії дуже класні, ми дуже задоволені!!!! Дуже щиро вдячні Володі, що був частинкою на нашому весіллі і хрещенні синочка! І подарував нам наші альбомчики... наші спогади на ціле життя!


Володя – це саме той, хто Вам потрібен!!! Це я звертаюсь до тих, у кого на "носі" весілля та хто ламає собі голову, де ж взяти Найкращого фотографа. Це надзвичайно талановита людина, професіонал своєї справи з безліччю ідей в голові та з мільйонами порад, як зробити Ваш найважливіший день НЕЗАБУТНІМ! Вчора в мене з чоловіком вже була річниця нашого весілля... і, розгорнувши фото книгу, ми знову поринули у вир спогадів та емоцій, завдяки фотографіям Володі ми змогли згадати все до найменшої дрібнички та пережити заново наш найщасливіший день в житті)))
Ми щиро вдячні Вам за Ваш професіоналізм та за креатив, а також за індивідуальний підхід до кожного з гостей)))))
Якщо Ви хочете щоб через багато років ви насолоджувались спогадами, прожитими в цей день, то ми радимо саме цього фотографа!!!!! І ще хочу додати: наречені, якщо ви сумніваєтесь, яке плаття обрати, то Володя вам у цьому також допоможе, в цьому він також знається )))

0_1YZbOC7LwМи з чоловіком дуже задоволені тим, що обрали Володимира на наше особливе свято. З ним просто, легко, весело, цікаво. Дуже комунікабельна, творча, приємна людина! І майстер своєї справи!
Дякуємо, Володя, за чудові емоції і круто проведений з Вами день!


Приємно і дуже цікаво мати справу з такою людиною!... Веселий, цікавий, відповідальний і справжній майстер своєї справи))) Фото вийшли живі, насичені емоціями!!! Ми щиро вдячні Володимиру!

0_1YZbOC7LwТворчий, щирий, натхненний і з особливим справжнім баченням світу фотограф. Людина, яка впіймає всі особливі моменти вашого свята, і ті, які, можливо, й не помітив ніхто, але вони вже точно запам'ятаються у фотоспогадах від Володимира Кривецького.


Як каже мій чоловік, Володя вже для нас сімейний фотограф. Справді, жодного разу (а в нас вже було кілька зйомок) я навіть не переживала і не задумувалась, які будуть фото, як оформити альбом, якого кольору зробити обгортку і сторінки... Я просто казала: "Володь, ти знаєш краще, я тобі довіряю..." І все, як завжди, було супер!!! Дякую тобі, Володь! Ти майстер своєї справи!

0_1YZbOC7LwРекомендация №1 от меня!
Если кто-то ищет для своего праздника жизни не просто фотографа-профессионала, но и человека, который может проникнуться вашими эмоциями и воплотить жизнь в кадре, если хотите что-то новое, интересное, незаезженные кадры, сделанные очень деликатно и незаметно, тогда вам к Володимиру Кривецкому.
Его работы – не просто фотографии, это жизнь, любовь, восторг. Поэтому один раз поработать с Володей не получится, он западет вам в душу навсегда и станет вашим семейным фотографом ))