П’ять порад для ідеального весільного ранку

Як спланувати ранок, щоб приємно провести час і зняти цікаву історію для вашого весільного альбому?

Весільний букет, Львів, фото

1. Прокидайтеся разом. Винайміть красивий готельний номер і заселіться туди ще напередодні весілля. Одразу привезіть усі необхідні речі: вбрання, обручки, аксесуари. Це позбавить вас метушні і масового психозу, який зазвичай починається вдома ще за тиждень до весілля. Відімкніть з вечора телефони і присвятіть час одне одному. Вдень вас чекає багато переживань, тож подаруйте собі ніч і ранок без стресів.

2. Нехай візажист і перукар приїдуть до вас в готель. Вам не потрібні зайві переїзди – вони тільки забирають час і додають зайвих клопотів. А цей ранок має бути тільки для вас, ви ж пам’ятаєте! Дуже важливо домовлятися з майстрами завчасно, щоб обрати найзручніший для вас час – не надто рано, щоб виспатись, і не надто пізно, щоб мати час на фотосесію.

3. Узгоджуйте свої плани з фотографом. По-перше, він підкаже, як ліпше організувати ранок по часу, на що звертати увагу, обираючи готельний номер. По-друге, зранку ви можете зняти багато цікавого матеріалу для вашого весільного альбому.

4. Запросіть друзів, з якими вам буде приємно провести час. Нехай приїдуть до вас години за дві до початку весільного дійства. Трохи шампанського і весела компанія додадуть драйву до вашого романтичного ранку. Крім того, це додасть динаміки фотографіям.

5. Плануйте прогулянку одразу ж після зборів. Якщо ви вдало використали ранок, фотограф уже зняв достатньо цікавого матеріалу, тож на прогулянку вам достатньо буде й години часу. І бажано, щоб до місця для фотосесії не треба було далеко їхати. При можливості обирайте готелі недалеко від цікавої вам локації або такі, що мають гарно оформлені подвір’я. Тоді їхати взагалі нікуди не доведеться. Більше того, тут можна буде організувати і виїзну церемонію.

Весільний ранок – пора для двох. Як тільки ви зберетеся і вийдете за двері, вас закрутить, ніби в каруселі. Стільки всього має статися цього дня, стільки людей і емоцій! Тільки вранці ви ще належите самим собі і одне одному. Проведіть цей час разом. Лінуйтесь, дурійте і цілуйтесь, поки не почали дзвонити всі телефони 🙂