zcXZNp-zDOAПривіт, радий вітати Вас на моєму сайті!
Тут Ви можете переглянути серії весільних фото, ознайомитися з пропозиціями щодо співпраці, а також знайти багато цікавої інформації про планування та організацію весілля, тонкощі весільної фотографії.

Якщо Ви тут, то вже, мабуть, знаєте дещо про мене. Якщо ж ні – ось кілька фактів про мою діяльність:

– Працюю фотографом з 2010 року. За цей час відзняв понад 200 весіль. Географія зйомок – Україна, Європа. Досвід зйомок за кордоном: Чехія, Італія.

– Надаю перевагу саме весільним та сімейним зйомкам, оскільки в них найсильніша емоційна складова. Саме у цьому вбачаю головну цінність фотографії.

– Працюю в класичному і репортажному стилях. Адже дві речі ніколи не виходять з моди – класика і правдиві почуття. Тому моя типова весільна серія – це поєднання класичних портретних фотографій, з правильним світлом та композицією, та репортажних кадрів, емоційних моментів, які найкраще передадуть атмосферу і настрій весільного дня.

– В день весілля працюю так, щоб досягти максимального результату, привертаючи мінімум уваги. Більшість весілля працюю непомітно, активно співпрацюючи з нареченими та гостями тільки тоді, коли це необхідно (ранкові збори, прогулянкова фотосесія, фото з гостями).

– Технічне забезпечення. У день весілля я працюю двома топовими камерами компанії Canon та набором з 6 об’єктивів різних фокусних відстаней. Це дозволяє швидко реагувати на події, вловлюючи найважливіші моменти, та забезпечує різноплановість кадрів. Зміна планів – це те, що робить весільну серію ще більш цікавою та змістовною. Крім того, робота з двома фотоапаратами – це важливий момент безпеки: якщо вийде з ладу одна камера – завжди залишається друга.

– Безпека – на першому місці. Щоб ніякі форс-мажори не призвели до втрати знятого матеріалу, уже в процесі зйомки кожен фотоапарат записує фото одночасно на дві карти пам’яті. Потім усі фото зберігаються на двох жорстких дисках. І навіть після віддачі готового матеріалу Ваші фото зберігаються в архіві впродовж року.

– Класика не старіє. Цього ж принципу дотримуюся в стилі обробки фотографій. Намагаюся уникати модних тенденцій у кольорокорекції, оскільки з часом вони стають неактуальними. Натомість обираю класичну, близьку до природньої кольоропередачу з вкрапленнями чорно-білої фотографії.

– Після весілля все тільки починається. Постобробка – найбільш тривалий і трудомісткий етап роботи весільного фотографа. Щоб опрацювати матеріал швидко і якісно, я залучаю до співпраці професійного ретушера. Те саме стосується макету фотокниг – цим займається дизайнер.

– Якість – передусім. Це стосується і завершального моменту – готової продукції: цифрових носіїв, фотокниг, упаковки. Я завжди обираю тих виробників, які видають найкращий результат кольоропередачі та довговічності.

– Наша співпраця з замовниками завжди базується на прихильності й довірі. На стадії підготовки до весілля ми з нареченими детально узгоджуємо всі організаційні питання, підписуємо договір, в якому прописані усі наші домовленості. Завжди чітко дотримуюся обумовлених правил та зобов’язань. Тому мої клієнти завжди задоволені не тільки результатом, а й усім процесом співпраці.

З повагою, весільний та сімейний фотограф Володимир Кривецький

З запитаннями та пропозиціями про співпрацю телефонуйте:+38 (093) 760-02-47
або заходьте: м. Львів, вул. Лисенка, 3
Буду радий співпраці!