Чи потрібна післявесільна фотосесія?

zcXZNp-zDOA­У нашому регіоні фотографи часто пропонують, крім весільної зйомки, додаткову фотосесію після весілля. Можна навіть сказати, що це стало нормою. Та чи насправді потрібні дозйомки і в яких випадках?

Післявесільна фотосесія цікава тим, що її можна провести в якомусь цікавому місці – чи в горах, чи на морі, чи за кордоном. Якщо після весілля ви плануєте подорож, це можна використати як нагоду для особливих знімків у вашому альбомі.

Але варто зважати на один важливий аспект. Часто на дозйомках наполягають фотографи, яким важко дається зйомка самого весілля. Тут немає нічого дивного: весілля – це стихія. Цього дня багато переживань, багато непередбачуваних моментів, і взагалі, завжди щось іде не по плану! Щоб зуміти у всьому цьому ажіотажі виловлювати вдалі моменти, треба дуже добре розуміти свою справу, мати добру інтуїцію і швидко пристосовуватися до нових обставин. З дозйомкою все навпаки – це спокійна розмірена робота у малому колі. Тому гарного результату досягти набагато легше.

Отож, чи потрібна вам дозйомка? Скажу так: вона має бути лише гарним доповненням до вашого весільного альбому, але аж ніяк не його основою. Тому, шукаючи фотографа, зважайте, чи не складається його портфоліо виключно з таких дозйомочних кадрів. Обов’язково переглядайте серії з цілого весілля. Бо фотосесій можна влаштувати скільки завгодно, а весільний день уже не повторити.

І ще одне. Післявесільні зйомки – це додаткові витрати. Іноді доцільніше використати ці кошти, щоб зробити максимально красивим і продуманим ваш весільний день. Якщо ви організовуєте весілля самостійно, без координаторів, у цьому вам теж можуть допомогти порадою фотограф або відеограф – вони, як і ви, зацікавлені, щоб цей день був досконалий.